Bioxsine Dermagen zostało nagrodzone w ramach programu Dobra Marka 2017!

dobra marka dermagen

W ostatnich latach polscy konsumenci musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Z powodu ciągłych zmian w dostępnych na rynku produktach, nowych strategii marketingowych i częstych zmian wizerunku wielu marek, coraz trudniej jest wybrać produkty czy usługi odpowiednie do potrzeb danego klienta. Celem programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest informowanie Polaków o tym, jakie marki są godne uwagi. Program nagradza jedynie najlepszych producentów – cieszących się największym zaufaniem i renomą w danej branży.

Bioxsine zostało nagrodzone już po raz drugi, tym razem w ramach ósmej edycji programu, przeprowadzonego przez Redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy. Dzięki naszej linii produktowej Dermagen zostaliśmy liderami pod względem wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w kategorii „Preparaty przeciw wypadaniu włosów”.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że wyróżnienia nie zapewniły nam opinie ekspertów – to efekt naszej ciężkiej pracy w rozwijaniu wizerunku firmy oraz wyraz uznania naszych klientów!

Nasz najnowszy certyfikat możesz zobaczyć tutaj, zaś certyfikat z 2015 znajduje się w tym miejscu.

Więcej informacji o tym programie znajdziesz na jego stronie internetowej.