O nas

logo biota

Biota Laboratories jest ekspertem, cieszącym się zaufaniem na rynku farmaceutycznym w dziedzinie ziołowych produktów do włosów.

Tworząc wysokiej jakości produkty, łączymy najnowsze zdobycze nauki z naturą. W trosce o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie naszych Klientów, naukowcy i dermatolodzy BIOXSINE prowadzą badania i opracowują preparaty na bazie naturalnych wyciągów z roślin.

Po ponad dziesięciu latach obecności na rynkach 35 krajów, marka BIOXSINE jest nareszcie dostępna w Polsce. Wszystkie nasze produkty do pielęgnacji włosów powstały w oparciu o przełomowe odkrycia w zakresie właściwości ziół, niosąc nową nadzieję tym, którzy cierpią z powodu wypadania włosów oraz tym, którym zależy na zachowaniu silnych i elastycznych włosów. Tajemnica tkwi w wyjątkowym składniku, BIOCOMPLEX B11, który jest unikalną i opatentowaną mieszanką wyciągów ziołowych, opracowaną przez naukowców z laboratoriów BIOXSINE. Ten delikatny dla skóry, a zarazem mocny wyciąg z ziół można znaleźć wyłącznie w produktach BIOXSINE. Jego skuteczność w zapobieganiu wypadaniu włosów została udowodniona klinicznie.

Filozofia 59 pierwiastków i składników roślinnych

Ciało człowieka składa się z 59 pierwiastków, które występują również w glebie. Tworząc produkty do pielęgnacji zdrowia i urody, BIOXSINE korzysta z dobrodziejstw roślin, które pochłaniają te 59 pierwiastki z ziemi.

Produkty BIOXSINE są harmonijnie dopasowane do potrzeb skóry i zapewniają maksimum korzyści bez żadnych skutków ubocznych, co wynika z tego, że ich skład odpowiada składowi chemicznemu ludzkiej skóry. BIOXSINE nieustannie prowadzi badania w celu opracowania rozwiązań naukowych w oparciu o składniki ziołowe.