Co robić?

Po 4 latach prac badawczo-rozwojowych, Biota Laboratories stworzyły ziołowy BIOCOMPLEX B11 – unikalne, opatentowane połączenie składników zapobiegające wypadaniu włosów. Ten delikatny, a zarazem mocny wyciąg ziołowy można znaleźć tylko w produktach BIOXSINE. Zawiera on witaminy, minerały, flawonoidy i niezbędne kwasy tłuszczowe, które działają bezpośrednio u nasady włosów sprawiając, że stają się silne, grubsze i gęstsze.

BIOCOMPLEX B11 jest skutecznym środkiem przeciwdziałającym wypadaniu włosów. Chroni włosy, pobudza ich wzrost i wzmacnia je, odżywiając i dodając im blasku. Zapewnia mocne włosy i zdrową skórę głowy. Odżywia mieszki włosowe zagęszczając tym samym pasma włosów. Zapobiega przetłuszczaniu regulując ilość łoju wydzielanego przez skórę głowy.

Skład BIOCOMPLEX B11 jest następujący:

  • Witaminy: A, B1, B2, B5 i B9 pomagają włosom rosnąć i wzmacniają je, sprawiając że są piękne i zdrowe. Witamina B6 jest niezbędna aby zapewnić zdrowie włosom i skórze głowy. Zwiększa wchłanianie minerałów i cynku dla ich zdrowego porostu.
  • Minerały: miedź, cynk, żelazo i wapń odżywiają mieszki włosowe i sprawiają, że włosy stają się gęstsze.

Magnez i potas skutecznie przeciwdziałają wypadaniu włosów.

  • Nienasycone kwasy tłuszczowe: omega-6 i omega-9 wykazują dużą skuteczność działania w przypadku intensywnego wypadania włosów.
  • Flawonoidy : flawonoidy takie jak wsparcie apigenin, kempferol i myricetin przyczyniają się do wzrostu i zdrowia włosów poprzez ich odżywienie.
  • Beta-sitosterol: Zmniejsza przetłuszczanie włosów redukując ilość łoju wydzielanego przez skórę głowy.
  • Miód: Chroni i odżywia włosy.