Skuteczność potwierdzona przez najlepszych: Bioxsine i badania kliniczne

badania kliniczne bioxsine

Powstanie kompleksowej formuły Bioxsine na wypadanie włosów to wynik wieloletniej pracy zespołu ekspertów w tej dziedzinie. By mieć pewność, że oddajemy w ręce naszych Klientów produkt najwyższej jakości, wykonaliśmy też szereg niezbędnych badań klinicznych w niezależnych ośrodkach akademickich. Ich wyniki prezentujemy z dumą – wykazały one bowiem wysoką skuteczność naszych preparatów i potwierdziły, że można je stosować bez obaw o efekty uboczne. Czas na krótki raport z badań klinicznych dotyczących produktów Bioxsine!

Kto przeprowadził badania kliniczne?

Zawsze staramy się współpracować z najlepszymi – dlatego też testy kliniczne powierzyliśmy ośrodkom o dużej renomie i wieloletnim doświadczeniu. Opracowanej przez nas formule Bioxsine przyjrzeli się więc specjaliści z takich centrów naukowych jak:

 • Dermatest Medical Research Company – Niemcy
 • Uniwersytet w Pavii – Włochy
 • Laboratorium farmakobiochemiczne przy Wydziale Farmacji i Medycyny Uniwersytetu w Stambule – Turcja

Eksperci we wszystkich trzech wymienionych instytucjach przeprowadzili szczegółowe badania kliniczne na reprezentatywnej grupie pacjentów. Testom poddano więc zarówno kobiety, jak i mężczyzn cierpiących na nadmierne wypadanie włosów. Zastosowano terapię skojarzoną – a więc tak szampon, jak i serum przeciw wypadaniu włosów Bioxsine. Co wykazały badania?

Bioxsine a wypadanie włosów

Badania kliniczne dowiodły, że długotrwałe, regularne stosowanie szamponu i serum Bioxsine skutecznie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów u 90% pacjentów. To świetny wynik! Nasza opatentowana formuła  Biocomplex B11, jeśli chodzi o zmniejszenie intensywności wypadania włosów, wykazała tak wysoką skuteczność już w pierwszych dwóch miesiącach stosowania.

Bioxsine a porost włosów

Drugim interesującym nas efektem stosowania serum i szamponu Bioxsine był szybszy porost włosów. W tej kwestii również udało nam się zanotować doskonałe rezultaty – badania kliniczne wykazały przyspieszenie porostu włosów u 80% pacjentów już po 2 miesiącach stosowania.

Długotrwałe stosowanie Bioxsine – wyniki i odczucia

Nie da się jednak ukryć, że najlepsze wyniki obserwuje się po 4-6 miesiącu terapii skojarzonej serum + szampon Bioxsine. Jeśli chodzi o wypadanie włosów, po 4. miesiącu okazuje się ono o 88% mniejsze niż w momencie rozpoczęcia terapii, natomiast liczba włosów w fazie wzrostu zwiększa się wówczas o 18%. Warto też dodać, że te wskaźniki procentowe sukcesywnie wzrastają wraz z długością trwania kuracji.

To liczby laboratoryjne – a jak skuteczność Bioxsine subiektywnie oceniają sami pacjenci? Pod koniec 8. miesiąca stosowania tych preparatów obserwują oni u siebie:

 • wzmocnienie włosów – 84% badanych
 • zwiększenie objętości włosów – 84% badanych
 • zmniejszenie łysienia – 76% badanych
 • dłuższa żywotność włosów – 74% badanych
 • bardziej połyskliwe włosy – 74% badanych
 • bardziej miękkie włosy – 64% badanych
 • łatwiejsze rozczesywanie włosów – 62% badanych
 • wzrost ilości włosów – 58%

Czy Bioxsine jest bezpieczny?

Jak najbardziej! Badanie bezpieczeństwa dowodzą, że preparaty Bioxsine mają wartość pH zbliżoną do pH skóry głowy. Ziołowa formuła Bioxsine nie powoduje żadnych reakcji alergicznych ani podrażnień, co więcej – zapewnia odpowiednie nawilżenie i reguluje poziom wydzielania łoju.

Chcesz mieć więcej na głowie? Liczby nie kłamią – Bioxsine naprawdę może w tym pomóc!